V této rubrice mě můžete napsat jak jste s mími produkty spokojeni. Budu rád za Vaše názory, pochvalu i kritiku, kterou se budu snažit co nejrychleji vyřešit a dotáhnout ji v Vaši plné spokojenosti.

This article has 10 comments

 1. Tomáš Reply

  Dnes jsem obržel mušky a velká spokojenost mušky vypadají bezvadně, dohoda super, termín dodání taktéž v pohodě. Za mě velká jednička!
  Pana Forejta můžu Všem doporučit!

  Díky Tomáš

 2. Jiří Forejt Reply

  Jen chci připomenout, že vážu i spoustu jiných druhů mušek ,než které mám zde vyobrazené,proto pokud máte i jiné představy jak by měla právě ta Vaše muška vypadat, nestyďte se zeptat,určitě se domluvíme.

 3. Miroslav Rehuš 5.8.2015. Reply

  V prvom rade chcem vyzdvihnúť termín dodania a perfektného prevedenia mušiek, za čo ďakujem. Mušky sú fantasticky vyrobené, vôbec sa nepoškodzujú. Fungujú na 100%, perfektná spolupráca s pánom Forejtom. Veľká spokojnosť, ďakujem…doporučujem každému.

 4. Jiří Forejt Reply

  Zdravím všechny příznivce,přátele a kamarady muškaře.
  Po delší odmlce jsem Vám opět k dispozici, kdo tedy bude mít dále zájem o mé výrobky,nechť mě kontaktuje mailem nebo telefonem, děkuji a všem přeji úspěšnou ikdyž letos dosti horkou a suchou sezónu.

 5. Olda Kubáček Reply

  Dnes jsem převzal mušky a musím sdělit,že jsou precizně uvázané a
  hned s panem Forejtem vyzkoušené. Pan Forejt je velmi vstřícný a ochotný
  poradit. Je s ním velmi dobrá spolupráce a všem rád doporučuji.

 6. janíček Reply

  Mušky od pana Forejta mohu jen doporučit Hned se mi na ně povedli dva pstruzi a pár jelců jsem spokojen!budu se těšit na další spolupráci

 7. Aleš Klapal Reply

  Mušky od Jiřího Forejta jsou pro mě naprosto top a svojí krabičku si bez nich ani neumím představit. Suché, mokré, nymfy, všechno jsou to mouchy prvotřídní kvality, které jsou ověřené dlouholetou praxí, vypadají dobře na pohled a hlavně na ně chytám ryby. Mušky jsou dobře a pevně navázány a vydrží více záběrů. Můžu jedině doporučit!

 8. Ján Sochanič Reply

  Pán Forejt odviedol špičkovú prácu. Mušky, ktoré mi spravil ešte cez zimu, boli čo sa týka kvality ozaj prvotriedne. Na schránkovom potočníkovi až po 38 pstruhovi sa trocha objavili známky poškodenia, išlo o rybačku počas jedného dňa. Nakoľko mi pán Forejt robil suché mušky a nymfy na lipňa a veľké nymfy na pstruha väčšinou len z môjho opisu a mal len pár skutočných vzorov dopadli ozaj dobre. Verím, že sa môžem tešiť na ďalšiu spoluprácu počas zimy a na ďalšiu moju objednávku. Teraz v jeseni idú super na ne lipne, čakám už len na nejakého ozaj veľkého ako bonus. Mušky pána Forejta môžem vrelo doporučiť.

 9. Jarda Klapal Reply

  Tak Jiří, sedím tu nad tvou dodávkou a rovnám to do krabiček .. to je krása, nejradši bych se do nich pustil sám! Konečně mám v zásobě od tebe různorodý kousky, věřím, že tvoje nabídka dokáže pokrýt téměř všechny situace a období. Těším se, až zkusím ty mokrý mouchy na chytání pod hladinou. Nebudu tady opakovat už mnohokrát napsané, ale pokud máte alespoň něco ze zkušenností vazače a zároveveň z čeho vybírat a na rybu si nešáhnete, tak ryby prostě neberou 🙂
  Všechy uvázaný mouchy jsou na háčcích bez protihrotu, to oceňuji. Je v nich promítnuta velká zkušennost s lovem, přírodními podmínkami a hlavně radost z vázání. Nebudu ti ale už dělat reklamu, abys nezdražil 🙂
  Těším se, až zachytáme!

 10. Jiří Forejt - vazač Reply

  Tak přátelé, trochu jsem se dal opêt dohromady, tak mohu zase něco umotat, kdyby měl kdokoli zájem, jsem k dispozici, sezóna se blíží a šetrné mušky s háčky bezprotihrotu, jsou to pravé co ybám neublíží 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *